سفارش تبلیغ
ابزار بهینه سازی سایت
ابزار بهینه سازی سایت


از یک عباس

نمره 20
نوشته شده در 88/8/26:: 4:8 عصر

در گذشته نمره 20 مثل جواهر ارزش داشت. و راحت و آسان به دانش آموزان داده نمی شد. کسانی که این نمره را دریافت می کردند حقیقتا بیش از این نمره معلومات داشتند و به راستی شایسته این افتخار عظیم بودند. همه شاگردان قدیمی می دانند که انشای کمتر از 10 خط را هیچ معلمی نمره قبولی نمی داد و محصلینی بودند که از این درس تجدید و یا رد می شدند.
یک بار در یکی از دبیرستان های تهران هنگام برگذاری امتحانات سال آخر ششم دبیرستان به عنوان موضوع انشا این مطلب داده شد که "شجاعت یعنی چه؟" محصلی در قبال این موضوع فقط نوشته بود : "شجاعت یعنی این" و برگه ی خود را سفید به ممتحن تحویل داده بود و رفته یود !
اما برگه ی آن جوان دست به دست دبیران گشته بود و همه به اتفاق و بدون استثنا به ورقه سفید او نمره 20 دادند. چه خوب گفته اند که : "کم گوی و گزیده گوی چون در"کلمات کلیدی : خواندنی
پیامها داغ کن - کلوب دات کام

زیاد پیامک نزنید!
نوشته شده در 88/8/26:: 3:16 عصر

میان تعداد پیامکهایی که فرد در هر روز می‌زند با میزان درد در اندام فوقانی بدن او ارتباط وجود دارد.
به گزارش خبرگزاری فارس عده زیادی ممکن است پیامک زدن را به صحبت کردن با تلفن همراه ترجیح دهند اما تحقیقات جدید نشان داده که استفاده زیادی از پیامک می تواند باعث افزایش احتمال ایجاد درد در گردن و شانه‌های فرد شود.
محققان دانشگاه تمپل در اجلاس پزشکی که در آمریکا برگزار شد از بروز درد در ناحیه گردن و شانه تعداد بیشتری از دانشجویانی خبر دادند که عادت به پیامک زدن دارند. در این تحقیق آمده که اکثر افراد بین 18 تا 21 سال استفاده از پیامک را به ایمیل یا تماس تلفنی ترجیح می‌دهند که آنها را در معرض خطرهای جدی تری برای استفاده بیش از حد از یک چیز قرار می‌دهد.
به نوشته سی بی اس عوارض یافته شده در این افراد شباهت زیادی به عوارض موجود در افرادی دارد که زمان زیادی را در پشت کامپیوترهای خود صرف می کنند و حالت بدن هنگام پیامک زدن بسیار شبیه به حالت فردی است که در حال کار با کامپیوتر است.
تحقیقات این گروه نشان میدهد میان تعداد پیامکهایی که فرد در هر روز می‌زند با میزان درد در اندام فوقانی بدن او ارتباط وجود دارد.کلمات کلیدی : خبر
پیامها داغ کن - کلوب دات کام

به قربان قد رعنایت ...!
نوشته شده در 88/8/25:: 11:42 عصروطن فروش رنگی!

ظاهرا ما آنقدر نفوذی در بین این سبزی ها داریم که هر روز به اخبار ناب و
نامه های محرمانه سردسته های آنها دسترسی پیدا می کنیم که حدو مرز نداره!

اخیرا نیز به نامه
آقای م.م (گفتن اسم نیارید!) به اوباما دست یافته ایم که از باب اینکه
برخلاف بعضی ها دانستن را حق مردم نمی دانیم! عین نامه را منتشر می کنیم.

«انا لله و انا الیه راجعون

از ایران به رئیس نازنین کشور دوست و مهربون آمریکا

امیدوارم روزگار بر مراد بچرخد!

اوبامای عزیز لازم
به توضیح است که ماموریت های داده شده از جانب آن بزرگوار مو به مو در حال
انجام است ولی یک سری مشکلات سرراهمان وجود دارد که خدمتتان معروض می
داریم.

ما در ماموریت
محوله خود با مشکل بزرگی روبرو شده ایم ، چون در ایران واژه ای عجیب و نا
شناخته برای من و شما به نام «غیرت» وجود دارد که مانع اصلی وطن فروشی ما
به خدمتتان می گردد.

هنوز از چند و چون
و جای مصرف آن دقیق مطلع نیستیم و جهت دستیابی به ریشه این ماجرا استدعا
داریم با توجه به نا کارآمدی 63 از عمو موساد برایمان کمک بگیرید.

ایرانی ها رسم عجیب
دیگری که دارند این است که متاسفانه هنوز شما را شیطان بزرگ می پندارند
غافل از اینکه این همه لطف و عنایت شما در عراق و افغانستان و اخیرا در
یمن در حق بشریت را نادیده گرفته و کودک کشی تان را به دید مثبت نمی نگرند.

هنوز روی این
پروژه کار می کنیم تا ایرانی ها بفهمند که اگر شما کودکان و زنان را نکشید
فردا زمین با چه مشکلاتی از قبیل نبود مسکن و جا و مکان مواجه خواهد شد.

خلاصه اینکه ما خط
امامی ها را درکنار خود بدان و برای نجات ما از دست دیکتاتور دروغگو احمدی
نژاد دستورات روشن تر ارسال بفرما ! چرا که با توجه به لو رفتن ارتباط
رابطمان با جناب سوروس بزرگوار شدیدا در تنگنا هستیم.

قربان قد رعنا و رنگ دلربایتان!

تماس فرت!

کلمات کلیدی : طنز
پیامها داغ کن - کلوب دات کام

اعلام برائت!!! ریگی از یاسر هاشمی
نوشته شده در 88/8/25:: 4:56 عصر
عبدالمالک ریگی طی مصاحبه ای با سایت العربیه از حرکت اخیر آقازاده آشوبگر هاشمی رفسنجانی در روز 13 آبان به شدت انتقاد کرد. وی افزود: ایشان قصد داشت با لباس مبدل، حرکات اخیر خود را به ما نسبت دهد که با هوشیاری نیروهای انتظامی خنثی شد. بهتر است آقازاده های آقای هاشمی به تخریب در لباس اصلی خود مشغول شوند و پیش ازاین به ایجاد جو تهمت وافترا علیه گروه من اقدام نکنند. وی رسما خواستار عذرخواهی یاسر هاشمی از گروه کثیف وملعون «ریگی» شد. لازم به ذکر است آقازاده شنگول منگول «یاسر هاشمی» در طی یک حرکت خط امامی!!! در روز 13 آبان با لباس عزیزان بلوچی به میدان اغتشاش آمد و نقش موثری در به آتش کشیده دشن سطلهای آشغال داشت.

کلمات کلیدی : طنز، سیاست
پیامها داغ کن - کلوب دات کام

پرداخت 150 هزار دلاری CNN به خانواده ندا آقاسلطا
نوشته شده در 88/8/25:: 4:46 عصر
تلویزیون خبری  CNN، مبلغ 150 هزار دلاری به خانواده ندا آقاسلطان پرداخت می‏کند.
به گزارش اصول‏نیوز، در مقابل دریافت عکس‏ها و فیلم‏های دوران کودکی تاکنون ندا، مبلغ 150 هزار دلار از سوی تلویزیون خبری  CNN به خانواده ندا آقاسلطان پرداخت می‏شود.
CNN تا کنون مبلغی به عنوان پیش پرداخت به خانواده ندا آقاسلطان پرداخت کرده است.
انتشار و پخش گسترده فیلم و عکس‌های صحنه رقت‌انگیز جان دادن ندا آقاسلطان در اینترنت و شبکه‌های خبری جهان، موج خبری بسیار پرحجمی علیه کشورمان در جهان ایجاد کرده است.
فیلم و عکس‌های دردناک جان دادن این خانم جوان بلافاصله پس از رخ دادن این قتل مشکوک در اینترنت پخش شد و پخش کنندگان این فیلم، کشته‌شدن این مرحوم را در جریان اغتشاشات 30 خردادماه، تهران و به دست نیروهای بسیجی عنوان کرده اند. این درحالی است که شنبه عصر در خیابان امیرآباد شمالی (محل این قتل هولناک) هیچ درگیری خاصی رخ نداده و درگیری‌های آن ساعت در خیابان آزادی در جریان بوده است. علاوه بر این هم نیروهای بسیجی و هم عوامل نیروی انتظامی در شهر، اساسا به سلاح گرم مجهز نیستند و در روزهای آشوب، صرفا با کمک باتوم یا اسپری سعی در متفرق کردن اغتشاشگران می‌کردند.
فیلم پخش شده در اینترنت از نحوه کشته‌شدن این خانم نیز به دلایل زیر کاملا مشکوک است:
1 – محل تیرخوردن، از محل آشوب‌های عصر شنبه 30خرداد بسیار دور بوده است.
2- نیروهای انتظامی و بسیجی مستقر در تهران برای مقابله با آشوبگران، اصولا" سلاح گرم همراه ندارند.
3 – بعد از بلند شدن صدای تیر و اصابت گلوله به یک نفر در خیابان، معمولا اطرافیان بلافاصله به روی زمین دراز می‌کشند و سعی در نجات جان خود از اصابت تیرهای بعدی دارند اما در این فیلم، بعد از تیرخوردن این خانم جوان، چندین عکاس و فیلمبردار با خونسردی به فیلمبرداری مشغول هستند.
4 – سوژه قتل طوری انتخاب شده که تا حداکثر ممکن، افکار عمومی بسیاری را تحت تاثیر قرار دهد. خانم، جوان، خوش‌رو، دانشجو
5 – فیلم و خبر کشته‌شدن این مرحومه با آب و تاب از نحوه کشته‌شدن و حتی اطلاعاتی از قاتلان بلافاصله در اینترنت پخش شده و هواداران مجاهدین خلق در اروپا و آمریکا بلافاصله با چاپ عکس‌های بزرگی از این مرحومه، تظاهرات راه‌ انداخته اند و نیروهای امنیتی کشورمان را خشن و خونخوار معرفی می کنند.
6 – فیلم تکان‌دهنده این جنایت، شنبه شب (30 خردادماه) در اینترنت قرار گرفته و روز یکشنبه بسیاری از کاربران اینترنتی و بینندگان ماهواره آنرا دیدند. زمان انتخاب شده برای پخش این فیلم هم بسیار مشکوک است چرا که از روز یکشنبه 31 خرداد با حضور موثر پلیس و نیروهای بسیجی در میادین و چهارراه‌های تهران، آشوب‌ها فروکش کرد و سازمان دهندگان آشوب برای گرم‌نگه داشتن فضا، به شدت به یک «شوک روانی» برای تهییج مجدد معترضان نیاز داشته‌اند.
مجموعا با توجه به سوء استفاده پر سر و صدای شبکه‌های ماهواره‌ای و رسانه های غربی از فیلم قتل ناجوانمردانه این هموطن، انتظار می‌رود مسوولان انتظامی اولا واقعیت‌های این حادثه نفرت‌انگیز را کاملا شفاف و روشن برای افکار عمومی داخل (و تا حد امکان خارج) تشریح کنند و ثانیا در اسرع وقت عاملان این جنایت فجیع را دستگیر و به دست قانون و عدالت بسپارند.


کلمات کلیدی : سیاست، خبر
پیامها داغ کن - کلوب دات کام

<      1   2   3   4   5   >>   >
<برای دریافت کد کلیک کنید>