سفارش تبلیغ
سرور مجازی
سرور مجازی


از یک عباس

آمپول زورکی به علت فقر
نوشته شده در 88/9/9:: 2:54 عصر

دانشجویان اصفهانی بر روی یکی از تخت های بیمارستان با کودک 9 ساله ای مواجه شدند که بدون هیچ دلیل خاص پزشکی و یا بیماری 40 روز در بیمارستان زندانی شده بود.
به گزارش جهان, تعدادی از دانشجویان اصفهانی که برای تهیه فیلم و عکس به بیمارستان سوانح و سوختگی اصفهان رفته بودند با واقعه نادری مواجه شدند که تعجب آنها را برانگیخت و در عین حال آنها را بسیار متاثر کرد.
این دانشجویان بر روی یکی از تخت های بیمارستان با کودک 9 ساله ای مواجه شدند که بدون هیچ دلیل خاص پزشکی و یا بیماری 40 روز در بیمارستان زندانی شده بود.
پیگیریهای دانشجویان نشان داد که خانواده این کودک بخاطر فقر شدید از پرداخت هزینه بیمارستان ناتوان هستند و این کودک 40 روز است که بالاجبار در این بیمارستان بستری شده است.
این موضوع باعث فشار جسمی و آزار و اذیت روحی این کودک شده بود .دانشجویان که با اطلاع از این واقعه در یک اقدام خودجوش به این کودک بیچاره و خانواده اش کمک کردند.
آنها با درخواست کمک از دیگر دانشجویان توانستند که مبلغ 2 میلیون تومان جمع آوری کنند و کل بدهی و هزینه های درمانی کودک را پرداخته و او را آزاد کنند.
گفتنی است تاکنون چندین مورد مشابه از بستری شدن اجباری افراد به دلیل ناتوانی در پرداخت هزینه های درمانی مشاهده شده است .کلمات کلیدی : خبر
پیامها داغ کن - کلوب دات کام

<برای دریافت کد کلیک کنید>